Atbildība

Vide ir pirmajā vietā

Nepārtraukta attīstība

Mēs esam profesionāļi, un mums ir svarīga atbildība par cilvēkiem un vidi.
Atbildība mums nozīmē izpratni, rūpes un precīzu uzraudzību visā, ko darām. Mūsu ilgajā vēsturē nepārtraukta attīstība vienmēr ir bijusi svarīga, un mūsdienās ilgtspējīga rūpība un uzraudzība ir neatņemama mūsu kultūras sastāvdaļa. Mūsu modernās ražošanas iekārtas nodrošina pārredzamu ražošanas procesu un atbildības pret vidi attīstību. Mēs ievērojam ilgtspējīgas attīstības normas un piemērojam enerģijas un atkritumu apsaimniekošanas un ilgtspējīgas ražošanas metodes un materiālus.

Pašlaik sadarbojamies ar ES, īstenojot aprites ekonomikas projektu, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta skābēm mūsu ražošanas iekārtās. Mēs arī ieguldām līdzekļus materiālu pārstrādē savās telpās. Dārgmetāli ir pārstrādājami, tāpēc, izstrādājumam sasniedzot tā aprites cikla beigas, materiālus var izmantot atkal un atkal.

Kā Mēs Strādājam

Kvalitatīva amatniecība

Mūsu korporatīvajā kultūrā pieredze, rūpība un radošums ir klātesoši visā, ko mēs darām. Mēs cenšamies uzturēt visaugstākos kvalitātes standartus un pakalpojumus, kā tas ir sagaidāms no uzņēmuma, kam kā Zviedrijas karaļnama piegādātājam ir piešķirta augstas kvalitātes zīme.

Mūsu pašu metāla un emaljas rūpnīca Sāremā, Igaunijā ir mūsdienīga. Igaunijā ir spēcīgas un labi zināmas amatniecības tradīcijas, un mūsu darbinieki iemieso šīs īpašības, vienmēr nodrošinot mūsu klientu vajadzību un vēlmju apmierināšanu. Mūsu produkcija tiek rūpīgi izstrādāta, un mēs nepārtraukti mācāmies, lai saglabātu prasmes un augstu kvalitāti mūsu amatniecībā un procesos. Ražošanas izcilība tiek uzturēta, testējot un pastāvīgi atjauninot metodes, materiālus un dizainu.

Kopš 1999. gada mūsu kvalitātes vadības sistēmai ir ISO 9001 sertifikāts, bet kopš 2008. gada mums ir ISO 14001 vides pārvaldības sertifikāts – apliecinājums labi paveiktam darbam. Mēs ceram, ka klienti atzīst mūsu profesionālo pašcieņu par kvalitātes vadību un ilgtspējīgu attīstību, ko apliecina šie sertifikāti.

Mēs sadarbojamies ar labākajiem vadošajiem dizaineriem un amatniekiem, lai piešķirtu unikalitāti. Zviedru dizaina ikonas Karls Milless (Carl Milles) un Karls Elds (Carl Eldh) 20. gadsimta sākumā veidoja medaļu dizainus Sporrong, un šodien mūsu rindās ir vadošie skandināvu dizaineri.